Oprogramowanie

YieldPlanet

Projektujemy oprogramowanie hotelowe regularnie nagradzane od 2010 roku. Polecamy program do rezerwacji hotelowych, a także do porównywania trendów cenowych. Dzięki nam wykorzystacie Państwo dane z wielu kanałów dystrybucji i udoskonalicie zna(...)

Nobis Data

Oprogramowanie iPersonel stworzone przez firmę Nobis Data to nowoczesne i w pełni zautomatyzowane narzędzie pozwalające usprawnić prace kadrowo-płacowe. Nasz system doceniło już wiele średnich, dużych oraz wielkich firm, w tym dwie z tzw. w(...)

IDEGO GROUP

Interesują Cię ludzie, którzy zajmują się technologią blockchain? Jeśli interesuje Cię technologia blockchain, warto pomyśleć o zapoznaniu się (i to jak najszybszym) z naszą pomocą. Zastanawiasz się nad tym, co dokładnie możemy zapro(...)

Altersofthouse Konrad Bielski Dominor

Dzisiejszy świat w dużej mierze oparty jest na nowoczesnych technologiach. Jeżeli poszukujecie państwo specjalistów, którzy stworzą dla waszej firmy najwyższej jakości aplikacje webowe, to serdecznie zapraszamy do odwiedzin naszej strony int(...)

Sapoto.Agency Dawid Rzepczyński Network Business Solutions

Wspieramy przedsiębiorców zdalną asystą, doświadczonymi sekretarkami wirtualnymi. Sprawdzamy się na granicy życia zawodowego oraz prywatnego. Czuwamy nad perfekcyjną organizacją czasu właściciela małego i dużego biznesu. Odpisujemy na py(...)

Necto S.A.

Pracownicy software house Necto to grono specjalistów z zakresu usług programistycznych i informatycznych, zajmujących się głównie tworzeniem oprogramowania przeznaczonego dla firm transportowych. Dajemy Wam innowacyjne rozwiązania, dzięki kt(...)