Gabinety lekarskie

Best Vision Salon Optyczny

Zapraszamy do nowego Salonu Optycznego Best Vision w Parku Handlowym Balaton (Bydgoszcz, osiedle Bartodzieje). Posiadamy wysokiej jakości sprzęt wspomagający profesjonalne badanie. Ponadto optometrysta z którym współpracujemy to osoba bardzo do(...)

"Q Clinique" JAKUB KULESZA

Gabinet medycyny estetycznej Qclinique zaprasza do korzystania z szerokiej gamy zabiegów wykonywanych przy użyciu nowoczesnych urządzeń i doskonałej jakości preparatów. Jeśli chcesz się poczuć młodo, pięknie i atrakcyjnie, jeśli chcesz p(...)

Indywidualna Praktyka Lekarska Jacek Sieredziński

Swoją ofertę kieruję do pacjentów, których interesuje skrupulatne, szybkie i dokładne badanie USG. Ze swojej strony mogę Państwu zagwarantować najlepsze USG w okolicy. Jestem lekarzem o dużym bagażu doświadczenia, który pracuje na znakom(...)

Łukasz Michalak

Znajdujący się we Wrocławiu gabinet medycyny estetycznej Łukasza Michalaka to miejsce, gdzie można liczyć na pełne bezpieczeństwo czy też profesjonalizm w zakresie wykonywanych zabiegów pielęgnacyjnych czy też medycznych. Wrocławski gabi(...)

Mille Medica

Mille Medica to warszawskie centrum laryngologiczne, które jest w stanie diagnozować przyczynę oraz leczyć chrapanie, czy bezdech senny (niezwykle groźny dla zdrowia). Na stronie internetowej można zamówić urządzenie DobraNoc służące do a(...)

Specjalistyczna Praktyka Lekarska Justyna Radkiewicz

Spesmed to gabinet ginekologiczny prowadzony przez doktor nauk medycznych Justynę Radkiewicz. Wykształcenie kierunkowe, wieloletnie doświadczenie na stanowisku zastępcy ordynatora oddziału ginekologii, patologii ciąży i położnictwa w Szpital(...)

Delta Sport Clinic Sp. z o.o. Sp. k.

Nowa Ortopedia to nowoczesna placówka medyczna, która posiada oddział chirurgii jednego dnia. Naszym celem jest dostarczania kompleksowej opieki medycznej każdemu pacjentowi. Oferujemy nowoczesną ortopedię, precyzyjną diagnostykę oraz leczeni(...)

Szpital Dworska

Czy poszukujesz miejsca, gdzie mógłbyś znaleźć profesjonalistów, którzy zajmą się diagnostyką, leczeniem, jak i rehabilitacją Twojej dolegliwości? Wejdź na dworska.pl, i poznaj prywatną placówkę medyczną. Szpital Dworska oferuje szer(...)