Sprzęt medyczny

TRIMED Sp. z o.o.

Pragniesz poznac opinie fachowców na temat profesjonalnego sprzętu medycznego? Zapraszamy do kontaktu oraz poznania firmy TRIMED. Nasze urządzenia medyczne już od ponad 16 lat goszczą w wielu gabinetach medycznych. Cieszy nas, że wielu znanych (...)

Medicstar.pl

Odzież lekarska to główny towar naszej hurtowni, która już od wielu lat specjalizuje się dostarczaniu tego typu produktów. Zapewniamy Wam dostęp do produktów z najlepszych tkanin, które zapewniają swobodę ruchów w pracy. Wygodna oraz ele(...)

domasazu.pl

Krzesła, łóżka oraz stoły do masażu, kamienie do masażu, kosmetyki i artykuły higieniczne – to tylko wybrane produkty z pełnej oferty sklepu internetowego DoMasazu.pl. Sklep ten istnieje od 2006 roku i zajmuje się sprzedażą produktów p(...)

promedyczny.pl

Wysokiej jakości sprzęt specjalistyczny dla gabinetów medycznych o różnych specjalizacjach ma w swojej ofercie firma InfoGEM z Opola. Dbamy o to, aby dostawcy spełniali nasze wytyczne odnośnie szybkości wysyłki oraz przeprowadzania procedury(...)

Danlab Danuta Katryńska

Firma DANLAB specjalizuje się w sprzedaży najnowocześniejszego wyposażenia laboratoryjnego. W ofercie DANLAB znajdą Państwo sprzęt oraz akcesoria wykorzystywane w laboratoriach naukowo-badawczych, diagnostycznych, przemysłowych i innych. Bacz(...)

Orto-Pes

Orto-Pes jest pracownią protetyczno - ortopedyczną z siedzibą we Wrocławiu przy ulicy Grabiszyńskiej 241H. Firma funkcjonuje na rynku od 2008 roku i zatrudnia ponad 17 osób. Pracownicy firmy to doświadczeni specjaliści, którzy pomimo, że p(...)

BardoMed

Jeśli poszukują państwo dobrego sprzętu do rehabilitacji czy też sprzętu Medycznego Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Oferujemy sprzęt Najwyższej jakości, jesteśmy producentem oraz dystrybutorem sprzętu. Nasza Firma jest na r(...)

Zdrowa Polka

Zastanawiasz się nad tym, gdzie można znaleźć rotor rehabilitacyjny do ćwiczeń? Jeśli tak, koniecznie zajrzyj na stronę zdrowapolka.pl (zdrowapolka.pl to miejsce dla wszystkich, którzy dbają o zdrowie). Interesuje Cię działanie urządzen(...)