Rehabilitacja

Specjalistyczne Centrum Medyczne Małego Dziecka

Balumed to specjalistyczne Centrum Medyczne Profilaktyki, Diagnostyki i Terapii Małego Dziecka, kierujące swoją ofertę w głównej mierze do małych dzieci. Centrum znajduje się w Warszawie przy ul. Sarmackiej 18 lok. 93 (wejście od ul. Herbu S(...)

Centrum Zdrowego Człowieka im. profesora Wiktora Degi Anna Dega

Dręczy Cię ból kręgosłupa lub ulegałaś wypadkowi i potrzebujesz dobrego poradni rehabilitacyjnej? Centrum Zdrowego Człowiek pomoże nawet w najbardziej trudnych przypadkach. Współpracujemy z najwyższej klasy specjalistami, którzy posiadaj(...)

debowy-park.pl

Dębowy Park to ośrodek pielęgnacyjno - rehabilitacyjny przeznaczony przede wszystkim dla osób starszych z kompleksową obsługą medyczną wraz z zakwaterowaniem. Nasz zespół specjalistów zapewnia opiekę na najwyższym poziomie. Na terenie o(...)

Fizjo-Balans

Interesuje Cię fachowa rehabilitacja Sosnowiec? Szukasz najlepszych usług? Czym prędzej poznaj Fizjo-Balans! Zastanawiasz się nad tym, co można powiedzieć na temat oferty? W ofercie można znaleźć następujące rodzaje rehabilitacji: - ortop(...)

Spółdzielnia Socjalna Klika

Zapraszamy Państwa do naszej wypożyczalni sprzętu przeznaczonego do rehabilitacji. Jesteśmy miejscem które służy osobom niepełnosprawnym, staramy się im pomóc. Staramy się aby nasi klienci byli zadowoleni dlatego też gwarantujemy miłą i(...)

rehabilitacja wola

Rehabilitacja Wola Paweł Dąbkowski posiada w zakresie świadczenia swoich usług rehabilitacyjnych – fizykoterapię oraz falę uderzeniową. Fala uderzeniowa na Woli w Warszawie, to niezwykle skuteczna forma terapii przy pomocy fal akustycznych. (...)

Stowarzyszenie Krasnal

Zastanawiasz się nad rehabilitacją swojego dziecka? W takiej sytuacji mamy jedno wyjście. Mówiąc wprost — zachęcamy do zapoznania się z naszą działalnością. Jesteśmy na rynku od 1995 roku, także mamy po swojej stronie ogromne doświadc(...)

Gabinet Rehabilitacji Dzieci i Niemowląt

Gabinet Rehabilitacji Dzieci i Niemowląt zajmuje się kompleksową i w pełni zindywidualizowaną pomocą, skierowaną do naszych najmłodszych pociech. Pomagamy im wejść w dorosłe życie bez bólu, problemów i trudności. Zapewniamy profesjonal(...)