Psychoterapia

Polskie Towarzystwo Psychoterapii Psychodynamicznej

Polskie Towarzystwo Psychoterapii Psychodynamicznej skupia ponad 1000 członków z całego kraju. Naszym głównym celem jest promocja psychoterapii psychodynamicznej przy uwzględnieniu najwyższych standardów etycznych. Organizujemy praktyczne war(...)

Krakowskie Centrum Psychodynamiczne S.C.

Powstaliśmy znaczny czas temu. Krakowskie Centrum Psychodynamiczne to Szkoła Psychoterapii Psychodynamicznej oraz Psychodynamiczne Studium Socjoterapii i Psychoterapii Młodzieży. To także psychoterapia dla osób z zaburzeniami emocjonalnymi. Pro(...)

Katarzyna Kornatowska Gabinet Psychoterapii

Prowadzony przez nas warszawski gabinet Empiria jest miejscem, w jakim to mogą Państwo liczyć na fachową pomoc ze strony psychoterapeuty. Wszystkim naszym pacjentom za każdym razem zapewniamy anonimowość i dyskrecję. Nasza pomoc niesiona jest(...)

WANT

Prywatny Ośrodek Leczenia Uzależnień WANT położony na Kaszubach w województwie pomorskim to miejsce, w którym otrzymasz profesjonalną pomoc. Jeżeli pragniesz powrócić do życia w trzeźwości i szukasz sprawdzonych i niezwykle skutecznych (...)

OD-NOWA

OD-NOWA to profesjonalny ośrodek leczenia uzależnień. Do każdego z naszych pacjentów podchodzimy indywidualnie i staramy się dobrać optymalną terapię w zależności od sytuacji, w której taka osoba się znalazła. Więcej szczegółowych in(...)

Psychoterapeuci Płock

Jeżeli czujecie, że macie problem z samoakceptacją. Jeżeli czujecie pustkę i bezsilność w swoim życiu. Jeżeli w Waszym życiu doszło do jakiegoś wydarzenia, które w straszny sposób zapisało się w Waszej pamięci - to zapraszamy Was do (...)

Chirurg 24

Chirurg 24 to gabinet prowadzony przez profesjonalnego lekarza chirurga, który dzięki swojemu wieloletniemu doświadczeniu zawodowemu doskonale wie jak wspomóc leczenie uzależnienia alkoholowego. W naszej siedzibie mogą Państwo liczyć na pełe(...)

Psycholog Lublin

Zastanawiasz się nad skorzystaniem z pomocy psychoterapeuty? Jeśli interesuje Cię psychoterapeuta Lublin, najwyższa pora na zapoznanie się z moją ofertą. Co mogę powiedzieć na swój temat? Przede wszystkim to, co dla wszystkich powinno być (...)