Kamieniarstwo

MK Bruk Elżbieta Kruszecka

Firma MK Bruk specjalizuje się w robotach brukarskich i drogowych. Nasze usługi świadczymy głównie na terenie Krakowa oraz pobliskich okolic. Głównymi atutami przemawiającymi za współpracą właśnie z nami jest z jednej strony wieloletnie (...)

Uni Bud Marmury

Firma Uni Bud zaprasza wszystkich do współpracy w zakresie najlepszych marmurów dostępnych na Polskim rynku. W ofercie klient ma do wyboru najlepsze rozwiązania jeśli chodzi o kominki, blaty, czy też parapety z marmuru. Firma Uni Bud jest jedy(...)

Granmal

W naszym zakładzie kamieniarskim zajmujemy się projektowaniem i tworzeniem wysokiej jakości schodów z kamienia, blatów kuchennych i łazienkowych, posadzek ściennych i podłogowych oraz parapetów kamiennych. Nasze produkty stworzone są z mate(...)

Kamso Nagrobki - Nagrobki Kraków

Zakład kamieniarski KAMSO to fachowa firma gwarantująca solidne rozwiązania, jeżeli chodzi o nagrobki w Krakowie. Firma zajmuje się zarówno projektowaniem, jak i wykonywaniem i montażem pomników. Klienci mogą tutaj liczyć na wcześniejszą (...)

Centrum Spieków

Zastanawiasz się nad tym, czy wybór spieku kwarcowego jest odpowiednią decyzją? Jeśli zależy Ci na jakości materiałów, zwróć uwagę na naszą działalność (warto od razu zaznaczyć, że pomagamy klientom indywidualnym i przedsiębiorcom)(...)

GRANMAL Zakład Obróbki Kamienia Naturalnego

Nasz zakład kamieniarski znajduję się nieopodal Kielc. Firma Granmal tworzy swoje nagrobki oraz pomniki od wielu lat. W pracę wkładane jest serce, a efekty tej pracy to nowoczesne nagrobki. W zależności od zapotrzebowania wykonujemy nagrobki p(...)

Brukarstwo MK BRUK

Oferujemy szeroki zakres prac na które przypada układanie kostki brukowej oraz prace ogólnobudowlane takie jak montaż studzienek, niwelacja terenu czy renowacja starego bruku. Posiadamy wykwalifikowanych pracowników, którzy od wielu lat pracuj(...)