Adwokat

Sylwia Bartoszuk Kancelaria Adwokacka

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych do kontaktu z naszą kancelarią adwokacką. Mieścimy się w Krakowie i trudnimy w sprawach rozwodowych oraz majątkowych. Nasze doświadczenie to kilkaset spraw, które wygraliśmy naszym klientom. (...)

Kancelaria Adwokacka Adwokat Justyna Targońska-Reduta

Kancelaria Prawna prowadzona przez adwokata Justynę Targońską-Reduta udziela pomocy prawnej osobom fizycznym i przedsiębiorcom. Kancelaria zlokalizowana jest przy ul. Lipowej w Białymstoku i działa od pon. do pt. w godzinach 8:30 do 16:30. W za(...)

Kancelaria Adwokacka Michał Sochański

Kancelaria adwokacka w Kielcach świadczy wysoki poziom usług prawnych dedykowanych głównie firmom i spółkom o zróżnicowanym charakterze prawnym. Obsługuję również klientów indywidualnych. Specjalizacją są sprawy z obszaru prawa karnego(...)

Iwo Klisz Kancelaria Adwokacka

Klisz i Wspólnicy to znana wrocławska kancelaria adwokacka. Od lat zajmujemy się różnymi prawnymi problemami. Nasi pracownicy to wykształceni i doświadczeni prawnicy. Nasi prawnicy mają różne specjalizacje. Zajmujemy się sprawami z różny(...)

Kancelaria Adwokacka Jan Przemysław Kopko

Specjalizujemy się w naszej kancelarii prawnej realizowaniem usług prawnych zarówno dla klientów firmowych a także dla klientów indywidualnych. Zapewniamy w naszej kancelarii realizowanie między innymi sporządzanie pism procesowych, sporządz(...)

Kancelaria Adwokacka Adw. Maciej Łukaszewicz

Prawo niemieckie jest dość powszechnie postrzegane jako prostsze i przyjaźniejsze niż polskie, co jednak w niczym nie zmienia faktu, że pomoc adwokata może przydać się w wielu sytuacjach. Jednak zawsze konieczna jest dobra znajomość prawa i(...)

Ultima Sp. z o.o.

Szeroki zakres usług prawnych białostockiej kancelarii prawnej Ultima obejmuje pomoc w dochodzeniu odszkodowań (jest to specjalność kancelarii), prowadzenie spraw z zakresu prawa cywilnego, pracy, gospodarczego, transportowego, windykacji należ(...)

Kancelaria Adwokacka Adwokat Piotr Sęk

Kancelaria Adwokata Piotra Sęka z siedzibą w Łodzi zaprasza na konsultacje i porady prawne w zakresie prawa karnego, cywilnego, prawa pracy i nie tylko. Doradzimy w sprawach cywilnych, poprowadzimy sprawę przed sądem, będziemy bronić w sprawac(...)