Szkolenia biznesowe

ANACCO Sebastian Trzaska

Anacco.pl jest firmą zrzeszającą samych fachowców w organizacji i prowadzeniu szkoleń biznesowych. Szkolenia biznesowe, pomimo że są organizowane w prawie każdej firmie, są wciąż dziedziną rozwijającą się. Każda dziedzina rozwijaj(...)

Rock Master S.C.

Firma Rock Master datuje swoje początki na rok 1990, kiedy to pojawiła się na rynku w ofertą szkoleń związanych z szeroko pojętym alpinizmem, a dokładnie wspinaczką skalną oraz taternictwem. Po kilku latach w ofercie przedsiębiorstwa pojaw(...)

Salt Aviation Sp. z o.o.

Salt Aviation to coś więcej niż tylko szkoła latania. Zajmuje się ona również wynajmowaniem statków powietrznych czy dostarczaniem usług takich jak Air Taxi. Głównym przedmiotem działalności jest jednak szkolenie pilotów – Salt Aviati(...)

Kontrakt-OSH J. Gut, W. Haman, R. Zych Sp. j.

Kontrakt OSH to firma szkoleniowa, mająca siedzibę w Warszawie, oferująca szkolenia otwarte: menedżerskie oraz sprzedażowe. Oferta szkoleń skierowana jest do osób zarządzających zespołem, liderów oraz trenerów, sprzedawców, handlowców o(...)

Akademia Face

Wykłady motywacyjne z gwiazdami dostępne w naszej Akademii Face to ogromna szansa na osiągnięcie życiowych celów i zachowanie równowagi emocjonalnej. Uczymy jak świadomie wykorzystywać mowę ciała i głos, jak swobodnie czuć się przed kam(...)