E-biznes

Green Press Sp z o.o.

Green Press to firma, która zajmuje się na obszarze Wrocławia drukowaniem i usługami poligraficznymi. Cała oferta jest naprawdę solidnie przygotowana i każdy kto skorzysta z naszej oferty powinien być zadowolony z przygotowywanych propozycji.(...)

Astrafox Sp. z.o.o

W naszej firmie posiadamy wieloletnie doświadczenie w ramach realizowania usług związanych z wdrożeniami systemów business intelligence. Nasza firma zapewnia wsparcie ze strony specjalistów, którzy mogą zapewnić zarówno świadczenie usług (...)

URYGA MAŁGORZATA "MERIDIUM"

Biuro Tłumaczeń Meridium to zespół doświadczonych tłumaczy różnych języków europejskich, w tym tłumaczy przysięgłych. Posiadane doświadczenie, nowatorskie podejście do realizowanych zadań, jak również ciągłe kształcenie umiejętn(...)

VICTUS Ewa Stachacz, Michał Stachacz Spółka Jawna

Świetnej jakości herbaty zielone smakują zupełnie inaczej niż ich tanie odpowiedniki pochodzące z marketów. Na jakości właśnie marka Ronnefeldt zbudowała swoją renomę. Sklep z herbatami online działający pod adresem ronnefeldt-sklep.pl(...)

Zakład Kartograficzny SYGNATURA Witold Czajka

Prowadzony przez nas sklep internetowy sygnatura.com.pl zapewnia sprawdzonej jakości towary z kategorii map i atlasów. Można w naszym sklepie nabyć między innymi mapy przedstawiające szlaki turystyczne Tatry, mapy Beskidów czy też dużo więc(...)

RSA24

Codzienne raporty trafiające wprost do hurtowni, dostarczających leki i suplementy. Brak konieczności sporządzania zamówień i wypełniania skomplikowanych druków. To właśnie gwarantuje system zarządzania RSA24, który na bieżąco raportuje(...)

Melpe - Program do fakturowania

Program do fakturowania online - stworzony przez wrocławską spółkę LTB - może być przydatny każdemu pracodawcy ceniącemu sobie spokój i klarowność w sprawach finansowych. To narzędzie, które pozwala na sprawdzenie wiarygodności kontrah(...)

CRM Dla Branży Fotowoltaicznej - RRUP Sp. z o.o.

Możliwość gromadzenia oraz zarządzania jak największą ilością danych o swoich klientach oraz o potencjalnych klientach, to największy atut po stronie systemów CRM. Warto wiedzieć, że system CRM może ułatwiać zespołom sprzedaży i inst(...)