Doradztwo

Ab Consulting Sp. z o.o.

Firma Ab Consulting oferuje profesjonalne przejęcie firmy w sytuacji, gdy właściciele danej firmy nie widzą już szans na jej dalsze prowadzenie. Ab Consulting Sp. z o.o. może także znaleźć inwestora zastępczego. Szczegółowo temat ten zost(...)

Agencja Zatrudnienia KS Service

Agencja pracy tymczasowej ks service oferuje od dziesięciu lat pracę dla bezrobotnych w Polsce oraz Europie. Zapraszamy zainteresowane osoby do naszych darmowych ogłoszeń o pracę. Jesteś pracodawcą i szukasz pracownika? Oferujemy również us(...)

Kancelaria Biegłego Rewidenta Magnet

Kancelaria Magnat to ponad 10 lat doświadczenia na rynku. Zajmuje się przeprowadzaniem audytów due diligence i przeglądów podatkowych, jak również szeroko pojętym doradztwem w zakresie finansowym oraz podatkowym. Przeprowadzamy szkolenia z za(...)

AllRisk Biuro Ubezpieczeń Tomasz Hen

Ubezpieczenia to produkty finansowe, które mocno rozwinęły się na przestrzeni ostatnich lat. Dostępnych jest wiele rodzajów: ubezpieczenia samochodowe, ubezpieczenia na życie, czy ubezpieczenia majątkowe – w zależności od potrzeb każdy m(...)

Arte Creo Karol Majchrowicz

Arte Creo to Bezpłatne Doradztwo Finansowe. Pomagamy wybrać najtańszy kredyt dostępny na rynku. Wskazujemy na co zwrócić uwagę przy wyborze kredytu, gdzie się udać i jakie dokumenty skompletować. Doradzamy zarówno podmiotom fizycznym jak i(...)

Solace sp. z o. o.

Korzystając z usług naszej firmy gwarantujemy wysoki poziom usług i życzliwą obsługę. Od wielu lat zajmujemy się dochodzeniem i odzyskiwaniem odszkodowań. Dzięki nam otrzymają Państwo solidne zadośćuczynienie za wypadek nie z waszej win(...)

EGIDON Sp. z o.o.

Działamy na rynku konsultingowym na którym posiadamy już 7 letnie doświadczenie, które pozwala nam zapewnić naszym klientom wykonanie usług, które są zarówno profesjonalne oraz kompleksowe a także realizowane przez zespół doświadczonyc(...)

Brass Willow Sp. z o.o.

Skorzystaj z oferty naszej firmy Brass Willow, a nasi certyfikowani eksperci starannie dobrani pod kątem Twoich potrzeb będą do dyspozycji zarządu, biznesu, Twoich agile coachów oraz zespołów w wymiarze 1-3 dni tygodniowo. Pokażemy ci jak zap(...)