Prawo

Anna Klisz KANCELARIA PRAWNA

Jeżeli interesują Cię rozwiązania problemów prawnych, znajdujesz się w odpowiednim miejscu. Możesz skorzystać z usług Anny Klisz, która pełni funkcję radcy prawnego oraz właściciela Kancelarii Prawnej we Wrocławiu. Oto tematy, w który(...)

Justyna Orlińska Kancelaria Adwokacka

Justyna Orlińska Kancelaria Adwokacka oferuje fachową pomoc prawną w zakresie obsługi i opiń prawnych, windykacji należności, spraw cywilnych oraz karnych. Jesteśmy ekipą z wieloletnim doświadczeniem zarówno prawnym, jak i ekonomicznym. Za(...)

Kancelaria Adwokacka Wioleta Chabora

Skorzystaj z usług kancelarii prawnej i ciesz się najlepszymi efektami wynikającymi z pracy doświadczonego adwokata. Szerokie doświadczenie przekłada się zawsze na najwyższą skuteczność podczas rozpraw, skutkiem czego rekomendujemy własny(...)

Berligo

Biuro tłumaczeń online Berligo.com od 2013 roku z powodzeniem pomaga tysiącom zadowolonych klientów w zakresie tłumaczeń pisemnych zwykłych czy specjalistycznych. Z jego oferty korzysta wielu klientów indywidualnych jak i biznesowych. Gwarant(...)

Zakaz Konkurencji

Portal adwokata z Wrocławia (Iwo Klisz) związany z zagadnieniami tajemnicy przedsiębiorstwa, a także zakazu konkurencji. Na blogu znajdziecie Państwo informacje niezbędne do zabezpieczenia interesów marki przy ewentualnym zatrudnianiu pracowni(...)

Res Cogitans

Res Cogitans to kancelaria prawna z Wejherowa. Dodatkowe oddziały znajdują się w Gdyni i Gdańsku. Główne specjalizacje kancelarii to prawo spadkowe, rodzinne, stała obsługa przedsiębiorstw, a także instytucji publicznych. Adwokat zajmuje si(...)

Walkowscy Kancelarie Adwokackie

Kancelaria Prawa Gospodarczego Walkowscy oferuje kompleksową obsługę prawną dla przedsiębiorców z zakresu prawa gospodarczego. Kancelaria oferuje takie usługi jak sporządzanie i opiniowanie umów gospodarczych oraz udział w negocjacjach i sp(...)

prawnik dla pracodawcy

Kancelaria prawa pracy z Poznania. Adwokaci doradzają działom kadr w celu optymalizacji umów z pracownikami. Kancelaria tworzy umowy przydatne w ochronie know how działalności gospodarczej. Dochodzi do tego redakcja regulaminów wynagradzania i (...)