Biznes

SIT Event S.C.

W zakresie team buildingu oraz organizacji imprez integracyjnych, nasza firma SIT Event S.C. nie ma sobie równych. Prowadzimy działalność w takich miejscach jak: Kraków, Wrocław, Trójmiasto, Warszawa. Zajmujemy się kompleksową organizacją i(...)

Sabur Sp. z o.o.

Jeżeli mają Państwo problem, który ma związek z automatyką przemysłową lub budynkową to zapraszamy do nas! Nowoczesna automatyka przemysłowa i budynkowa to część naszych specjalizacji. Stawiając na nas decydujesz się na skorzystanie z (...)

Kancelaria Tłumacza Monika Mostowy

Kancelaria Tłumaczeń założona przez Monikę Mostowy to miejsce, gdzie można skorzystać z profesjonalnych tłumaczeń z różny języków, którymi zajmować się będą doświadczeni specjaliści. Kancelaria gwarantuje tłumaczenia również o (...)

McPolska Sp. Z o o

Nasza firma specjalizuje się produkcją środków do dezynfekcji i chemii przemysłowej. Istniejemy na rynku przeszło 10 lat. Oferujemy produkty dezynfekujące do sektora medycznego oraz przemysłowego. Przede wszystkim są to preparaty wykorzystyw(...)

KDK SP Z O O

Firma KDK jest sztabem Event Managerów, który od ponad 10 lat aranżuje spotkania biznesowe w Polsce i za granicą. Nasi Klienci darzą nas zaufaniem. Trwale współpracujemy z firmami z sektora MŚP i korporacjami. Jeśli brakuje Ci inspiracji na (...)

MARCIN FRAŚ AL-TEL SYSTEMY

W naszej szerokiej ofercie sprzedażowej znajdą Państwo niezawodne systemy alarmowe, dzięki którym zabezpieczą się Państwo przed włamaniami i kradzieżą. Niestety w dzisiejszych czasach złodziei i nieuczciwych klientów jest coraz więcej, (...)

Formika Sp. z.o.o.

Formika - niezwykła jakość druku. Formika to od jakiegoś czasu najsłynniejsza, mieszcząca się w Polsce Drukarnia fleksograficzna. Co ją wyróżnia? Na pewno podejście do klienta. Każde zlecenie traktuje ona indywidualnie, zwracając uwagę(...)

MCOVER ŁAPIŃSKA MARTA

Firma Mcover to producent osłon harmonijkowych, który dostarcza produkty najwyższej jakości, odznaczające się wytworzeniem z doskonałej jakości materiałów. Wszystkie osłony do maszyn spełniają wymagania klientów, którzy poszukują niez(...)