Biznes

SIT Event S.C.

W zakresie team buildingu oraz organizacji imprez integracyjnych, nasza firma SIT Event S.C. nie ma sobie równych. Prowadzimy działalność w takich miejscach jak: Kraków, Wrocław, Trójmiasto, Warszawa. Zajmujemy się kompleksową organizacją i(...)

Sabur Sp. z o.o.

Jeżeli mają Państwo problem, który ma związek z automatyką przemysłową lub budynkową to zapraszamy do nas! Nowoczesna automatyka przemysłowa i budynkowa to część naszych specjalizacji. Stawiając na nas decydujesz się na skorzystanie z (...)

Kancelaria Tłumacza Monika Mostowy

Kancelaria Tłumaczeń założona przez Monikę Mostowy to miejsce, gdzie można skorzystać z profesjonalnych tłumaczeń z różny języków, którymi zajmować się będą doświadczeni specjaliści. Kancelaria gwarantuje tłumaczenia również o (...)

Opax Zbigniew I Jerzy Opyrchał Sp. J.

Zacznijmy może od naszej specjalizacji, którą jest produkcja opakowań tekturowych. Lata inwestycji przyniosły efekt w postaci pełnej niezależności produkcyjnej, która nie byłaby jednak możliwa bez rozbudowanego zaplecza technologicznego i (...)

HEK&M-PLAST Sp. z o.o.

Zajmujemy się sprzedażą wyposażenia sklepowego. Posiadamy wiele lat doświadczenia w branży, prowadzimy punkt stacjonarny oraz sklep internetowy. Oferujemy podesty, półki sklepowe, regały metalowe, stoły handlowe, witryny sklepowe, wieszaki (...)

Gumopolis Sp. z o.o.

Każdy kto szuka elementów gumowych może sięgnąć po oferty firmy Gumopolis, która od ponad 30 lat zajmuje się przygotowywaniem produktów wykonywanych z różnego rodzaju gumy. Oferta jest bardzo szeroka i w sprzedaży znajduje się wiele ró(...)

Przedsiębiorstwo ARKOP Sp. z o.o.

Pierwszy raz słyszysz o naszej firmie? Jesteśmy liderem w branży paszowej na rynku krajowym. Możemy się pochwalić stałym gronem współpracujących klientów na rynkach zagranicznych. Firma powstała w 1992 roku. Chcemy, żeby oferowane przez (...)

McPolska Sp. Z o o

Nasza firma specjalizuje się produkcją środków do dezynfekcji i chemii przemysłowej. Istniejemy na rynku przeszło 10 lat. Oferujemy produkty dezynfekujące do sektora medycznego oraz przemysłowego. Przede wszystkim są to preparaty wykorzystyw(...)