Radca prawny

G&K Kancelaria Radców Prawnych

G&K Kancelaria Radców Prawnych to zespół doświadczonych specjalistów, którzy świetnie znają się na obowiązujących przepisach i są w stanie każdemu zagwarantować wsparcie na gruncie prawnym. Prawnicy pracujący w tej kancelarii zawsze po(...)

JPL GROUP Sp. z o.o.

JPL Group to firma, która może się pochwalić globalnym zasięgiem. Oto rodzaje usług, które dostarczamy: - audytowe - doradcze - informatyczne Oto niektóre sektory gospodarki, które są odbiorcami naszych usług: - medycyna i farma(...)

KANCELARIA RADCY PRAWNEGO RAFAŁ WALTEROWICZ

Rafał Walterowicz - Konsultacje Prawne i Podatkowe. Moja kancelaria pasjonuje się wsparciem podatkowym oraz prawnym osób fizycznych, które nie prowadzą własnej firmy a także przedsiębiorstw. Rafał Walterowicz to absolwent wydziału prawa UAM(...)

Szczepańska Chwała Kancelaria Radców Prawnych I Doradców Podatkowych Sp. p.

Szczepańska Chwała Kancelaria Radców Prawnych i Doradców Podatkowych Spółka partnerska jest działa na rynku usług prawniczych od 2010 roku świadcząc usługi prawne na rzecz klientów indywidualnych, podmiotów gospodarczych oraz jednostek s(...)

Kancelaria Prawna TMH

Mieszcząca się w Rzeszowie kancelaria prawna THM zajmuje się prowadzeniem wielu zagadnień związanych z prawem pracy. Jej prawnicy i radcy prawni skupiają się w szczególności na przygotowywaniu stosownej dokumentacji dla przedsiębiorców, ja(...)

Kancelaria Radcy Prawnego Agnieszka Wala

Zajmuje się obsługą prawną zarówno klientów biznesowych, jak i prywatnych. Zakres oferowanych przeze mnie usług prawnych obejmuje kompleksową i stałą obsługę spółek prawa handlowego i innych przedsiębiorców, pomoc przy rejestracji sp(...)

Sobczak Maciejewska

Masz kłopoty związane z prawem pracy i zastanawiasz się nad tym, co robić? Jeśli tak, może warto zapoznać się z ofertą, którą ma nasza Kancelaria Radców Prawnych i Adwokatów? Co do szczegółów, jesteśmy na rynku od 2017 roku, także (...)

FIDEO Kancelaria

Kancelaria adwokacka FIDEO, działająca w Trójmieście i poza nim, świadczy pomoc prawną z zakresu wielu różnych dziedzin. Są to m.in.: prawo gospodarcze, prawo administracyjne, prawo medyczne, czy prawo rolne. Specjalizacja umożliwia pomoc z(...)