Medycyna

UROVITA

Specjalizujemy się w naszym Centrum Urologii Urovita w realizowaniu leczenia urologicznego. Nasz nowoczesny szpital jest w stanie zapewnić najwyższej jakości usługi medyczne zarówno diagnostyczne, jak też związane z leczeniem urologicznym. Za(...)

Centrum Medyczne "Białołęka"

Renomowane centrum medyczne Białołęka, które znajdziemy pod adresem internetowym cmbial.pl oferuje nam pełen zakres usług medycznych, na których może nam zależeć. Do naszej dyspozycji jest między innymi kolonoskopia Warszawa Tarchomin, dzi(...)

CardioTeam Sp. z o.o.

Lecznica Specjalistyczna CardioTeam, to przychodnia wielospecjalistyczna, która znajduje się w Warszawie. Placówka działa już od lat trzydziestych ubiegłego stulecia, a całe zgromadzone w tym długim czasie doświadczenie, przekłada się na b(...)

Hair-Med NZOZ LUX-MED Renata Celarek sp. j.

Klinika przeszczepu włosów Hair-Med w Mielcu zaprasza osoby zmagające się z nadmiernym wypadaniem włosów i łysieniem androgenowym. Osobom zdecydowanym na trwałe odzyskanie utraconych włosów polecamy przeszczep włosów metodą FUE. Przeszcz(...)

DlaAmazonek.pl

DlaAmazonek.pl – sklep internetowy z wyrobami dla kobiet po mastektomii. Nasz sklep internetowy DlaAmazonek.pl został otwarty z myślą o kobietach, które są amazonkami i przeszły mastektomię lub inne operacje piersi. Znajdziesz u nas wszystko(...)

Faktura.pl Sp. z o.o.

Serwis Faktura.pl już od 20 lat pomaga polskim przedsiębiorcom w wystawianiu faktur online. Przetestuj go przez 90 dni za darmo! Faktura.pl umożliwia fakturowanie przez internet i daje dostęp do dodatkowej gamy funkcji wspierających prowadzenie (...)

Detoks Fenix Sp. z o.o.

Nasz ośrodek leczenie uzależnień – podwarszawski Detoks Fenix to miejsce, w którym kompleksowo podchodzimy do problemu leczenia pacjentów z nałogów. Detoksykacja to pierwszy krok. Opieka medyczna, doświadczenie naszego personelu dają pacj(...)

BJU Marcin Bieńko

BJU to w pełni profesjonalna i mająca doświadczenie hurtownia produktów z zakresu medycyny estetycznej, które cechują się wysoką jakością oraz bardzo konkurencyjnymi cenami. W bogatym asortymencie firmy znaleźć można artykuły różnych (...)