Pracownia Emg Sebastian Szklener - Baza Polskich Firm

Pracownia Emg Sebastian Szklener

Dane adresowe:

Kompozytorów Polskich 8,
20-848 Lublin
lubelskie

Dane kontaktowe:

sebastianszklener@gmail.com
669 137 000

Dane firmy:

Pracownia Emg Sebastian Szklener
NIP: 8652467432
REGON: 180551157

Ocena użytkowników: brak

Kompozytorów Polskich 8, Lublin, Polska

Opis firmy Pracownia Emg Sebastian Szklener

Klinika w Lublinie, zwana Pracownią EMG, dysponuje wykwalifikowanym personelem medycznym, który wykonuje badania elektromiograficzne u pacjentów. Nasz zespół neurologów przeprowadza pełen zakres procedur diagnostycznych w celu ustalenia przyczyny objawów. Zaburzenia mięśniowe, takie jak miastenia gravis, zespół cieśni stępu, zespół cieśni nadgarstka i wiele innych, można wykluczyć, mierząc aktywność elektryczną mięśni za pomocą techniki zwanej edm. Naszym celem jest zapewnienie wysokiej jakości opieki medycznej, świadczonej w przyjazny i profesjonalny sposób.

Oferta firmy

Zajmujemy się badaniami elektromiograficznymi (EMG) w celu diagnostyki zaburzeń nerwowo-mięśniowych u dzieci i dorosłych w Lublinie. Wykonujemy również badania przewodnictwa nerwowego oraz badania elektrofizjologiczne. Ponadto oferujemy porady neurologa przez telefon - usługa medyczna polegająca na telefonicznej konsultacji z lekarzem neurologiem w celu ustalenia, czy występują problemy z nerwami. Nie wymaga ona żadnego specjalnego sprzętu.

Firmy pokrewne w bazie

/ neurolog /


Firmy ostatnio dodane do tej kategorii

Ortomedico jest firmą świadczącą usługi w zakresie realizacji zamówień NFZ dotyczących produktów chłonnych, stomijnych, urologicznych oraz produktów dla diabetyków.